Pondělí, 29 Kvě 2023

Produkty - nyní je možné vybrané produkty objednávat online, přímo na našich stránkách
(menu Online obchod) 


Specializací naší firmy je vývoj a výroba elektronických zařízení na zakázku, dle konkrétní představy klienta.

Produkty uvenené níže
jsou však již dokončené, odzkoušené a osvědčené, tudíž je možno je implementovat bez dalších úprav takřka kamkoliv. Jejich modifikace dle přání zákazníka je samozřejmě uskutečnitelná. V případě, že máte zájem o realizaci Vašeho vlastního projektu nebo nápadu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi prodiskutujeme možnosti a případně sestavíme předběžnou časovou a finanční kalkulaci.Saunové regulátory Tisk Email

Saunové a infra regulátory

(R01) ,R02, R03, R04,R10,R13,R14 a R20 jsou určeny k regulaci teploty v saunovacím prostoru (finská sauna/infra sauna). Vyrábí se v provedeních rozlišených typovým oznacením R01 až RXX. Některé mají týdenní spínací hodiny, umožňující automatické zapnutí sauny v určenou dobu a vyhřátí na požadovanou teplotu.
DETAIL PRODUKTU...
 
Digitální teploměry Tisk Email

ED&S digi. teploměry jsou přesné a svým moderním vzhledem se hodí do jakéhokoliv přostředí. Jejich tepelná odolnost umožnuje použití i v prostoru sauny.

DETAIL PRODUKTU...
 
Inteligentní časové spínače Tisk Email

Inteligentní čas. spínač IQ-10L
s procesorem pro spínání osvětlení schodiště (příklad použití), možnost nastavení času a vypnutí ze všech tlačítek rozvodu. Časový spínač je určen ke spínání osvětlení na chodbách a schodištích, ke spínání ventilátorů a k dalším aplikacím. Je vybaven několika funkcemi, které zlepšují komfort a vedou ke snížení spotřeby elektrické energie.

DETAIL PRODUKTU...
 
Stmívače zářivek Tisk Email

Stmívače zářivek - programovatelné (nastavitelné), vhodné pro chov živočichů.

DETAIL PRODUKTU...
 
Dispensery pro dávkování pájecí pasty a lepidel Tisk Email

Dispenser tekutých médií s vakuovou pipetou DP-02
Přístroj sdružuje dvě zařízení - dispenser a vakuovou pipetu, používané v technice povrchové montáže (SMT) nebo tam, kde je požadováno přesné dávkování tekutých či pastovitých médií a je potřebná manipulace s drobnými součástkami. Obě části jsou řízené mikroprocesorem.

DETAIL PRODUKTU...
 
Havarijní zkratová ochrana Tisk Email

Havarijní zkratové ochrany rozvaděčů (HZO) chrání vysokonapěťové rozvaděče před nežádoucími ničivými účinky zkratového oblouku. Reaguje již na vznik malého elektrického přeskoku na kritických místech rozvaděče VN. Rychlým vypnutím příslušného obvodu zabrání vážnému poškození nákladného zařízení.

DETAIL PRODUKTU...
 
Optická čidla Tisk Email

Optická čidla pro snímání záblesku.

DETAIL PRODUKTU...
 
Výukové a reklamní předměty Tisk Email

Elektronické výukové a reklamní předměty

DETAIL PRODUKTU...